Долучайтесь до плетіння сіток для бійців АТО!

Війна на Сході відкриває людей по-новому. Це дозволило усім українцям відчути себе великою родиною та об’єднати свої зусилля для добрих справ. Ніколи раніше в Україні так активно не розвивався волонтерський рух, коли без надії на жодну винагороду, люди допомагають тим, хто боронить їхній мир та спокій.

Приєднатися до людей доброї волі – стати юними волонтерами – вирішили учні Стаївської ЗШ І-ІІ ст. імені Осипа Лещука. Ми не раз передавали у зону АТО малюнки для бійців на передовій. Минулого року зібрали у селах Стаївка та Корчів теплі речі, продукти, які передали через Червоноградських волонтерів на Схід, у місця, де на той час перебували хлопці – наші земляки. Бійці щиро дякували учням і подарували їм прапор із автографами і написами-побажаннями миру та щасливого майбутнього Україні. Це знамено стало для нас реліквією і зберігається у школі як цінний експонат. На Сокальщині є багато організацій, та й просто окремих людей, які намагаються підтримати військових на Донбасі. Так, небайдужі червоноградці об’єдналися для спільної доброї справи — плести маскувальні сітки для військових у зоні АТО. Про це ми дізналися від місцевого волонтера – Михайловської Оксани. Ми також дізналися, що зараз на Сході існує велика потреба у зимових маскувальних сітках білого кольору. Проте вільних рук і матеріалів для плетення сіток обмаль. Учні та вчителі школи вирішили приєднатись до виконання замовлення наших військових. Тим більше, що серед захисників України, які зараз перебувають у зоні бойових дій, є випускники нашої школи – Сич Іван, Сідельник Сергій. Пані Оксана Михайловська допомогла нам із придбанням сіток та тканини білого кольору. Діти з азартом взялися до роботи. Працювали всі: і молодші, і старші, маленькі пальчики вміло переплітали тканину у вічка сітки. Зрозуміли, що робота ця не надто складна. Ми витратили всього кілька годин свого вільного часу, а сплели майже чотири метри захисної сітки, Приємно знати, що хоч чимось можеш допомогти нашим героям. Адже вони відстоюють свободу та незалежність всієї країни, боронять наш мирний сон і можливість спокійно ходити до школи і вчитися. Волонтери розповідають, що зараз насправді не вистачає і матеріальних, і людських ресурсів. Також потрібен старий одяг білого кольору, бажано з натуральної тканини — бавовна, льон, шовк. Вони закликають усіх, хто розуміє важливість кожного доброго вчинку, приєднатись до потрібної, цікавої та важливої справи. Долучайтесь до плетіння сіток для бійців АТО! Дуже потрібна тканина для маскувальної сітки  білого кольору, будемо вдячні за будь-яку допомогу! Запрошуємо всіх долучитися до доброї справи!

Учні та вчителі Стаївської ЗШ І-ІІ ст. імені Осипа Лещука

comments powered by HyperComments

OlegValko


Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com