З 1997 року 9 листопада в Україні традиційно відзначається День писемності та мови. Писемність для народу — показник його високого культурного рівня. Без неї не виникли б цивілізації, не було б розвитку світу. Записане слово переживає свого автора і доносить нащадкам його мудру думку, його заповіт.

Добра традиція святково і урочисто відзначати День української писемності і мови є у нашій школі багато років. Учні вшановують пам’ять преподобного Нестора-Літописця, якого вважають батьком історії та словесності. Головним у цей день є, звичайно, Рідне Слово. Щорічно змінюється сценарій святкування. Цьогоріч учні підготували і провели літературно- музичну композицію з виконанням чудових українських пісень, декламуванням віршів про мову. Учні пригадали, скільки довелося пережити нашій рідній мові, створили «Скорботний календар заборон рідної мови». Урочистим та змістовним був урок Рідного Слова у молодших школярів. Складовою частиною святкування стало написання радіодиктанту – його писали 10 учнів та четверо вчителів нашої школи. Знаємо, що ця добра традиція була започаткована у 2000 році. Свято пройшло в теплій, дружній обстановці. Неповторну атмосферу української школи, як завжди, створювали різнобарвні вишиванки дітей.

Вчитель початкових класів Ткачик Надія Павлівна

comments powered by HyperComments

OlegValko


Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com