«Миколайчики» для захисників України

На початку грудня у Стаївській ЗШ І-ІІ ст. імені Осипа Лещука відбулась благодійна акція “Діти – воїнам АТО”, під час якої учні та вчителі зібрали посилки для військовослужбовців та відправили на Схід. До акції долучилися усі небайдужі мешканці сіл Стаївка і Корчів. Наші учні добре розуміють, яку важливу місію виконують наші військові на Сході — захищають цілісність рідної країни від сусіда-агресора, оберігають наш спокійний сон, можливість працювати і навчатися. Саме тому у цей складний час діти дарують свою увагу, тепло і підтримку воїнам-захисникам.

Школярі сплели ще одну маскувальну сітку, зібрали на Схід солодощі та малюнки з побажаннями повернутися додому переможцями. Кожна передана коробочка із солодощами стане символічним подарунком до свят, аби солдати відчули частину родинного затишку, промінчик тепла і доброти дитячого серця. Ці подарунки зігріватимуть бійців на сході і стануть оберегами для захисників, на яких зараз лежить велика відповідальність за майбутнє нашої держави. Посилки на Схід відправила службою “Інтайм” місцева волонтерка Оксана Михайловська.

Голова учкому школи Валентина Новосад

comments powered by HyperComments

OlegValko


Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com