Святкування Дня незалежності України

IMG_20160823_155206

Кожен громадянин України гордо і велично відзначає день народження рідної держави. Особливим є це свято цьогоріч, адже в України – ювілей, вона відзначає своє двадцятип’ятиріччя.

Заздалегідь наші школярі склали план заходів, які дружно виконували у рамках підготовки та проведення святкування Дня державного прапора та Дня незалежності України.

Майже біля кожного двору  у селі прикріпили маленькі національні прапорці, привітали усіх жителів села святковим постером. А також здійснили трудовий десант – упорядкували клумби біля місцевого храму та могилу борцям за волю України на місцевому кладовищі.

WP_20160823_19_21_13_Pro                     WP_20160823_19_46_54_Pro

День незалежності, звичайно, почали з молитви за Україну – взяли участь у молебні за Україну, який відслужив у храмі місцевий парох о.Михайло.

Бажаємо усім українцям, щоб над нами завжди ясніло мирне небо – нехай закінчиться війна, яка несе лише сльози і горе. Молімо про це Всевишнього!

 

Члени учнівського комітету школи:

Лінинська Марта, Шутович Юлія, Волинець Вікторія, Табіш Діана

 

 

comments powered by HyperComments

ihnatyuk


Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com