Проекти і справді були дуже цікавими!

На славу потрудилися учні 2 і 4 класів із своїми вчителями, працюючи над проектами «Цікавими місцями нашого краю»(4 клас) та  «Як тварини готуються до зими»(2 клас).

4 клас разом із вчителем Валько О.Б. здійснили чудову екскурсію у княже місто Белз. Вони відвідали Замочок, помолилися у каплиці Святого Валентина. Працівники музею Белзького історико-краєзнавчого заповідника радо зустріли маленьких екскурсантів у своїй оселі та розповіли їм багато цікавих фактів з історії старовинного Белза.

Не забули учні і про святе місце у Корчмині, відвідали чудодійне джерело та каплицю на місці щорічних транскордонних зустрічей Корчмин-Стаївка. Завершили працю четвертокласники у шкільному музеї – досліджували матеріали про видатні особистості нашого краю.

Учні 2 класу цікавилися природою. Метою їхнього проекту стало дослідження поведінки тварин у зимовий час. Цікавими були для них екскурсії із вчителем Ткачик Н.П. на природу, спостереження за змінами, які відбуваються у природі взимку. Діти власноруч виготовили міні-книжечки, де описували поведінку улюблених тварин взимку, шукали і записували віршики про них.

WP_20170220_12_43_27_ProWP_20170220_12_20_29_Pro Рисунок2Рисунок1

Діти з гордістю презентували власні роботи, які подані на районний конкурс «У світі цікавих проектів».

Вітаємо вчителів та дітей і з нетерпінням чекаємо результатів конкурсу.

Надіємося на перемогу!

                     Заступник директора школи Скрип Л.Й.

comments powered by HyperComments

ihnatyuk


Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com