Щоб не панувала духовна криза у серцях наших дітей…

Починаючи з 12 березня, впродовж тижня,  наша  шкільна родина щоранку збиралася  на спільну роздуму про Бога та спільну молитву. У школі проходив Тиждень духовності, який проводили вчителі християнської етики Лотиш М.П. та Ганиш Л.О.

Діти уважно слухали Марію Прокопівну, яка читала мудрі та цікаві притчі про життя, про добро і зло, про віру у Бога та справжні скарби, які людина повинна збирати собі на землі. Після цього були запитання та відповіді, висновки та мудрі настанови про те, якою повинна бути людина-християнин, як повинні вести себе учні, особливо під час Великого Посту.

Після цього – молитва, найкраще спілкування з Богом, яке завжди є почутим нашим Творцем. Тому вчителі та учні спільно молилися за встановлення і збереження миру в Україні, просили  у Бога єдності для всього українського народу.

Підсумком Тижня духовності стала екскурсія для учнів школи у шкільний музей отця Осипа Лещука (керівник Лотиш М.П.). Екскурсоводи цікаво розповіли про життя-подвиг священика, письменника, педагога, професора Осипа Лещука, ім’я якого носить наша школа. Усіх схвилювала доля маленької Ганнусі з однойменної повісті отця О.Лещука, про яку так душевно розповідали дівчатка – учні школи. І, звичайно, духовні пісні, які прозвучали у виконанні ансамблю дівчат із вчителем Любов’ю Олександрівною.

Віримо, що завдяки таким заходам, наші діти мають змогу долучитися до Божого слова, почерпнути з криниці духовності такі чесноти, як доброта, співчуття, мудрість і віра.

Звертаємося також до усіх батьків: бережімо своїх дітей від духовного убозтва, від морального розтління. Це нелегка праця, але це обов’язок, обов’язок батьків і педагогів,  за виконання  якого колись  будемо відповідати перед своїм Творцем.

                                                               Директор школи   Мирослава  Ігнатюк

comments powered by HyperComments

ihnatyuk


Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com