Чекаємо на майбутніх першокласників!

Швидко мине тепле літечко, і у нашу шкільну родину прийдуть наймолодші хлопчики і дівчатка – наші першокласники.
   Не секрет, що вступ дитини до школи – це визначна подія для цілої родини. Хвилюються мама і тато, хвилюються дідусі і бабусі: як дитина сприйме перші дні у школі, чи не буде боятися, чи не плакатиме, а як сприйматиме першу учительку?… Напевне, такі страхи відчули  у кожній сім’ї, яка мала чи має школярів.
   Саме для того, щоб познайомити майбутніх учнів зі школою, з їхньою вчителькою, вперше сісти за шкільну парту і  замалювати всій перший малюнок  організовується у нашому закладі «Школа адаптації дошкільнят». Цьогоріч її відвідують аж 11 майбутніх першокласників.
   Присутність у школі маленьких гостей завжди викликає теплі посмішки в усіх дорослих. Діти із своєю вчителькою Світланою Василівною, під пильним поглядом турботливих матусь, провели екскурсію по школі, з цікавістю розглядали  клас, у якому незабаром вчитимуться, побавилися на шкільному подвір’ї.
   Таке спілкування сприяє успішній адаптації дітей в колективі, допомагає їм налагоджувати стосунки між собою, позбутися страхів і побоювань перед навчанням, вчить володіти відповідними формами поведінки.
   Ми вдячні за співпрацю і за належну підготовку дітей  дошкільним навчальним закладам сіл Стаївки і Корчева, а також батькам, які добре розуміють, що готовність дитини до навчання, її майбутній успіх тісно пов’язані з тим, як вона ставиться до навчального закладу, чи існує довіра до школи і до вчителя.
   Ми впевнені, що «Школа адаптації» допомагає зробити перші дні навчання для наймолодших школярів радісними і цікавими.
                  Директор школи Мирослава Ігнатюк
comments powered by HyperComments

ihnatyuk


Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com