Школа звітує…

18 травня у Стаївській школі відбувся звіт керівника закладу перед громадськістю.

Директор школи Ігнатюк М.В. детально проаналізувала роботу школи  за 2017-2018 н.р.: розповіла про зміни, які відбулися у закладі протягом навчального року, про здобутки колективу та учнів школи.

Мирослава Володимирівна ознайомила батьків із вимогами та перспективами освітньої реформи, а саме, які інновації чекають усіх учасників освітнього процесу із впровадженням Нової української школи.

Щирим та теплим було привітання учнів школи для  мам та бабусь із Днем матері. Потішили своїх матусь та подарували їм квіти наші  майбутні першокласники, які сьогодні також були гостями нашої школи.

За результатами таємного голосування  роботу директора школи  та освітнього закладу одноголосно було визнано задовільною.

Щиро дякую вам, шановні батьки, за високу оцінку роботи школи, за  відгуки та пропозиції щодо нашої подальшої спільної роботи, які ви висловили у своїх міні-анкетах сьогодні.

Вітаю усіх із Днем матері. Бажаю нашим  Матерям міцного здоров’я, добробуту і миру у сім’ях. Моїм колегам-педагогам, учням та батькам – гарного літнього відпочинку та успіхів у всіх розпочатих справах!

З повагою директор школи Мирослава Ігнатюк

comments powered by HyperComments

ihnatyuk


Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com