Безпечний Інтернет

Для більшості з нас Інтернет — це вільний доступ до корисної інформації. Однак із його допомогою будь-хто може легко отримати ваші персональні конфіденційні дані: адресу, телефон, особисті фото, відомості про рідних, паспортні дані, банківські рахунки .

Намагаємося, щоб учні нашої школи отримували максимум інформації про безпечне поводження в Інтернеті, про ризики та небезпеки, які очікують на дітей  у соцмережах. Нещодавно учні 2-3 класів (вчителі Валько О.Б. та Гнідець С.Я.) взяли участь в інтернет-конкурсі «Безпечний інтернет» від проекту «На урок». Результатами діти дуже задоволені, усі отримали дипломи за успішне виконання завдань!

Важливо постійно докладати зусилля у пошуку шляхів безпечного користування Інтернетом, висвітлювати питання Інтернет-етики та Інтернет-безпеки. Одним із кроків на цьому шляху і є участь у подібних конкурсах. Бажаємо усім лише Безпечного Інтернету!

Директор школи  Мирослава Ігнатюк

comments powered by HyperComments

ihnatyuk


Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com