Спішімо творити добро!

Цьогоріч наша школа стала учасником ще одного чудового проекту – «Культура добросусідства».

Назва курсу вдало передає його суть. «Культура добросусідства» передбачає формування у дітей високого рівня толерантності та вчить ставити на перше місце загальнолюдські цінності: Доброту, Милосердя, Щирість, Чесність.

У рамках реалізації проекту вчителями школи Валько О.Б. та Гнідець С.Я. було проведено музейний урок християнської етики у 2 і 3 класах «Добро і милосердя. Спіши творити добро.  Приклади справ милосердя священика Осипа Лещука».

Заняття проводилося на базі шкільного музею отця Осипа Лещука. Воно було цікавим і змістовним, із використанням творчих завдань, гри, інформаційних технологій (цьогоріч ми обладнали шкільний музей сучасним інтерактивним обладнанням).

Учні засвоїли «Десять золотих правил для дитини», більше дізналися про життя о.Осипа Лещука, яке він присвятив служінню Богові і своєму народу. Діти зробили висновок про те, що потрібно завжди допомагати тим, хто у біді, дати притулок бездомним, захистити слабшого, порятувати хворого. Адже так у своєму житті чинив отець Осип Лещук, якого люди лагідно називали «опікуном знедолених».

Подібні уроки — це  ще один крок у розвитку  діалогу та толерантності серед дітей та дорослих. Вони вчать чесності, добру і милосердю.

          Директор школи Мирослава Ігнатюк

 

 

 

 

comments powered by HyperComments

ihnatyuk


Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com