Інновації в дії! «Повелителі часу»

Як ми повідомляли у своїх попередніх фейсбучних постах – цьогоріч наша школа стала учасником чудового проекту «Культура добросусідства». Шкільним координатором проекту є вчитель початкових класів Ткачик Н.П., яка влітку цього року успішно пройшла навчання із впровадження даного курсу в освітній процес.

Одним із завдань, які ставимо перед собою у рамках реалізації цього проекту, є підготовка учнів до взаємодії з навколишнім світом через формування відповідних компетенцій, у тому числі, і вміння правильно розприділяти свій час. Чудовий урок, проведений Надією Павлівною  у 4 класі, був присвячений вивченню основ тайм-менеджменту для дітей.

Добре управління часом – це те, чого можна навчатись безкінечно. Не всі завдання однаково важливі й не всі завдання однаково термінові. Допомогти дитині визначити, які речі можуть і які не можуть чекати, вчити дитину розуміти й відчувати, скільки часу вона повинна виділити на певні обов’язки, бо це покращить її продуктивність дня і позитивно впливатиме на її здоров’я – такою була мета цього навчального заняття.

Учні працювали класом і в групах, виконували багато цікавих завдань: складали прислів’я про час, планували майбутній сімейний похід на природу, дізналися багато цікавого про те, які годинники використовували люди у різні епохи. І найголовніше, зробили висновок про те, що керувати власним часом є дуже і дуже потрібно. А щоб стати «Повелителями часу», багатьом діткам треба слідкувати за тим, щоб не просидіти  за комп’ютером чи з мобільним телефоном усі вільні від уроків години.

Тому хочемо звернутися до батьків! Вчіть дітей не марнувати час!  Це майстерність, в якій кожна дитина повинна бути успішною. Якщо ми не навчимо дітей хороших навичок, доки вони маленькі, вони проведуть усе життя, роблячи спроби позбавитись від шкідливих звичок!

            Директор школи Мирослава Ігнатюк

 

 

comments powered by HyperComments

ihnatyuk


Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com