24 січя 2019 року у Львівському обласному центрі краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді проходив очний етап конкурсу екскурсоводів шкільних музеїв «Край, в якому я живу».

Мета конкурсу —  розвиток шкільної музейної справи, залучення учнівської молоді до туристсько-краєзнавчої, та пошуково-екскурсійної діяльності, виявлення обдарованої молоді та створення умов для її розвитку.

Стаївську  школу імені Осипа Лещука  представляла учениця 9 класу Новосад Вікторія з роботою «Життя для Бога й України» (про життєвий шлях отця Осипа Лещука)  (керівник роботи Ігнатюк М.В.). Членами журі були методисти Центру та працівники  музеїв м.Львова, справжні фахівці музейної справи.

За підсумками Конкурсу наша робота була визнана найкращою! Приємно, коли наполеглива праця дає такий чудовий  результат!

Підтримували Вікторію і її однокласники, члени Ради шкільного музею о.Осипа Лещука. Після конкурсу учні і педагоги, керівники конкурсних робіт, відвідали чудову пізнавальну екскурсію музеєм Михайла Грушевського. Чудові враження залишились в учнів і від Українського Католицького Університету, у якому ми також побували.

Тож вітаємо Вікторію та  керівника роботи із високим досягненням. Попереду ще дуже серйозна робота. Успіхів!

      Заступник директора школи з НВР Скрип Л.Й.

 

comments powered by HyperComments

ihnatyuk


Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com