25 січня у нашій школі відбулися загальношкільні батьківські збори. На збори були запрошені сільський голова Сідельник Г.Г. та лікар-педіатр Угнівської  амбулаторії сімейної медицини Курпіль А.М.

Головним питанням, яке розглядалося, було питання  профілактики кору, шляхи попередження розповсюдження цієї небезпечної інфекційної хвороби. Відомо, що ситуація в Україні із захворюваністю на кір на даний час є  близькою до епідемічної.

Лікар-педіатр Угнівської  амбулаторії   Курпіль А.М. детально охарактеризував симптоми і перебіг хвороби, вказав шляхи, як вберегтися від кору. Він розповів про ситуацію із захворюваністю на кір у нашій місцевості, наголосивши на важливості щеплення як головного засобу профілактики. Після виступу батьки мали нагоду поспілкуватися із спеціалістом і поставити йому запитання, які їх хвилювали.

Хочеться відзначити, що практично усі діти, які навчаються у нашому  закладі, мають щеплення проти кору. Це свідчить про обізнаність батьків у питанні важливості проведення профілактичних щеплень.

Розглядалися на зборах і інші питання, зокрема, одне із них стосувалося організації харчування у школі.

Із сільським головою було обговорено можливість участі школи у цьогорічному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку. Участь закладу неможлива без участі і допомоги батьківської громади. Тому із членів громади створено ініціативну групу, основне завдання якої — вирішення усіх організаційних питань, пов’язаних із участю школи у даному Конкурсі.

Тішить те, що батьки наші ініціативні, не байдужі до справ школи, допомагають у  покращення  умов навчання їхніх дітей. Надіємося на подальшу плідну співпрацю.

Директор школи Мирослава Ігнатюк

comments powered by HyperComments

ihnatyuk


Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com