Дитина хоче іти в школу? Це прекрасно!

Минув І семестр навчання. Чи виправдала НУШ очікування своїх творців, сподівання педагогів і батьків, говорити ще рано. Однак перші проміжні висновки про те, чи подобається навчання маленьким першокласникам, яким є забезпечення освітнього процесу в нових умовах, зробити можна.
Отже, за порядком:
1.Під реформу потрапили навчальні класи. Ми отримали нові учнівські парти. Одномісні, стійкі і мобільні. Це дуже добре, у класі легко змінювати форми роботи, організувати роботу в групах чи у парах. Скрасила навчальну кімнату нова класна дошка — естетична, з магнітними поверхнями. На ній легко викладати цифри, літери чи слова.
2.Про ноутбук, проектор, принтер і ламінатор для потреб свого класу мріє кожен вчитель. Міністерство виконало обіцянки, вся ця техніка надійшла у школу, використовується для навчання маленьких школярів, дає можливість вчителю іти в ногу з часом.
3.Дидактичне наповнення відіграє не менш важливу роль в освітньому процесі. Дидактика, яку отримали школи, є практичною, цікавою, пізнавальною. Це і лото, і набори Лего, ляльки для дитячого театру, набір пісочних годинників, набори букв, цифр, настільні ігри та математичний планшет, лупи, танграми, набори геометричних фігур. Навчання стало більш дослідницьким і розвиваючим. Приємно, коли чуємо схвальні відгуки батьків про те, що дітям цікаво вчитися, вони залюбки ідуть до школи.


Дякуємо батькам, які допомагали облаштовувати навчальне середовище для першокласників. Надіємося, що зроблені цьогоріч перші кроки освітньої реформи стануть початком справді докорінної перебудови не лише системи навчання в Україні, а й способу мислення наших дітей, адже кожне розвинуте суспільство потребує компетентних, комунікативних, креативних молодих людей.

           Директор школи Мирослава Ігнатюк

comments powered by HyperComments

ihnatyuk


Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com