Новітні технології – невід’ємна складова навчання

Радіємо, що цього року матеріально-технічне забезпечення нашої школи відчутно покращилося. Окрім забезпечення 1 класу в рамках НУШ, завдяки коштам районного бюджету та перемозі у конкурсі мікропроектів місцевого розвитку, ми отримали два інтерактивні комплекси.

Інтерактивна (або розумна) дошка  дозволяє управляти процесом презентації: вносити виправлення й корективи, робити кольором позначки й коментарі.

З появою інтерактивної дошки нам не потрібно турбуватися про збереження паперових карт, плакатів і таблиць — у них просто відпадає необхідність. Адже без проблем відображаємо їх на інтерактивній дошці завдяки існуючим навчальним програмам.

Працюючи на дошці електронним маркером як мишею, вчитель може переміщати по поверхні дошки малюнки, фотографії, тексти, копіювати їх, обертати, змінювати їхній розмір і форму.

   Проведений урок математики у 7 класі  (вчитель Сметана М.О.) та урок географії у 8 класі  (вчитель Гломблюк-Шелкович М.І.) із використанням можливостей інтерактивного комплексу  показали майстерність вчителів нашої школи у реалізації на уроках одного  з найважливіших принципів дидактики — принципу наочності. Разом із сучасними комп’ютерними технологіями – це запорука забезпечення високого рівня засвоєння навчального матеріалу. 

    В умовах сьогодення успішним є той педагог, який іде в ногу з часом, і вчителі нашої школи це прекрасно розуміють.

   Директор школи Мирослава Ігнатюк

comments powered by HyperComments

ihnatyuk


Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com