Вони тримали небо…

Герої  не вмирають, а просто піднімаються на небо,

щоб у важкі для країни часи повернутися знов…

Герої не вмирають…

З метою вшанування мужності героїв Небесної Сотні у нашій школі  пройшов Вечір-реквієм за загиблими патріотами української землі. Захід підготували учні старших класів із вчителями Богун В.Р. та Ганиш Л.О.

   Діти згадували криваві події 2014 року, які сколихнули не тільки Україну, а й увесь світ. Тоді загинула понад сотня українських патріотів – Героїв Небесної Сотні – сміливих, вольових, мужніх, незалежних, цілеспрямованих, справедливих, чиї серця були переповнені щирою любов’ю до України. Вони віддали своє життя, відстоюючи ідеали демократії, європейський вибір, гідне майбутнє для наступних поколінь.

   Діти запалювали свічки пам’яті за загиблими, у скорботі низько схиляли голови  у  хвилині мовчання за тими, хто «тримав для нас небо…» У залі звучали пісні, які розтривожили кожну небайдужу людину.

Завершився вечір-реквієм на піднесеній ноті, тому що всі ми  віримо, що правда таки переможе, і ми житимемо у вільній, щасливій Україні!

Слава Україні! Героям Слава! Слава Небесній Сотні!!!

           Директор школи Мирослава Ігнатюк

 

 

comments powered by HyperComments

ihnatyuk


Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com