«Червона рута» — символ української естради

 Якщо б у 70-ті роки ХХ століття  існував такий естрадний сленг, який  ми чуємо  у наші дні, то «Червону руту» Володимира Івасюка можна було б назвати найпопулярнішим хітом десятиліття, золотим синглом, вокальним  бестселером, топ-піснею у  списку першої десятки пісень  цілої епохи. Цей твір  містить у собі насправді магічну силу, як і таємниче гірське зілля  рута, якому приписують чарівну силу, адже «Червона Рута» і досі популярна, модна, актуальна. Ця пісня стала національним символом незнищенності української культури і української нації в цілому, її лицем, візитівкою України на міжнародному рівні.

   Про людину-митця, творця, генія, якому цього року виповнилося б 70 років, було присвячено ряд уроків музичного мистецтва вчителем Ганиш Любов’ю Олександрівною.

   Можна вбити людину, але не можна вбити пісню, яка на вустах у цілого народу. Нелюди вбили митця, та не в змозі були заподіяти шкоди його творам, згасити у серцях мільйонів людей вогонь любові до безсмертної  української пісні.

   Володимир Івасюк відійшов від нас не з власної волі, у розквіті сил, однак  залишив неоціненний вклад у золоту пісенну колекцію нашого народу. Тож про це слід пам’ятати молодому поколінню!

               Директор школи Мирослава Ігнатюк

 

 

comments powered by HyperComments

ihnatyuk


Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com