Готуємось стати школярами!

Добрий день, моя малеча!

Хочу вам  сказать, до речі,

Що дуже я чекала Вас!

Тож радо всіх приймаю в клас!

І, як ведеться, хочу вас всіх привітати,

За звичай, в понеділок будем зустрічатись.

  Ось такими теплими словами, із привітною усмішкою на обличчі, уже третій тиждень поспіль вітає Надія Павлівна Ткачик у стінах Стаївської школи своїх майбутніх учнів – дев’ять чудових хлопчиків і дівчаток, які  за декілька місяців сядуть за парти як учні Нової Української Школи.

  Переконуємося не перший рік, що такі підготовчі адаптаційні заняття для малечі вкрай необхідні, адже допомагають діткам ознайомитися із шкільними правилами і новим статусом , який чекає на них, – статусом школяра. А це, у свою чергу, дуже  позитивно впливає на рівень  мотивації дітей до навчання.

  

   У  «Школі майбутнього першокласника»  дітки, звичайно, зовсім не обтяжені завданнями. Вони  бавляться,  малюють, проводять цікаві фізкультхвилинки, навіть дивляться мультики про мудру тітоньку Сову, яка вчить усіх дружити і правильно поводитись.

  Добре, що батьки діток  розуміють:  адапційні  заняття  розвивають  такі психічні процеси як пам’ять, увага, мислення, довільність дій, що дуже допоможе у навчанні їхнім майбутнім маленьким школярам.

 Директор школи Мирослава Ігнатюк

comments powered by HyperComments

ihnatyuk


Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com