Паломництво до Пророка

Підходять до завершення цьогорічні шевченківські дні. Завдання сьогодення —  відшукування нових форм вияву пошани до Тараса Шевченка, відходження  від звичних стереотипів. Тому святкування у нашій школі – це не лише  звучання поезій Шевченка, пісень на його слова у виконанні учнів, організація книжково-журнальних виставок.  Наші учні брали участь у конкурсі на краще написання шевченківського диктанту.  А підбили підсумки юні мовознавці на урочистому шевченківському  святі «Молітесь Богові одному» (організованому вчителем української мови і літератури Скрип Л.Й.).   Кращих було нагороджено грамотами та пам’ятними блокнотами. Шевченковими поезіями діти молились за кращу долю України, чудово звучала молитва до Богородиці у виконанні вчителя музичного мистецтва Любові Олександрівни.

   Такі святкування – це символічне паломництво на могилу поета, на могилу нашого Пророка, бо ми переконані, що без Шевченка не було б України!

   Директор школи  Мирослава Ігнатюк

comments powered by HyperComments

ihnatyuk


Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com