Відзначаємо ювілей отця Осипа Лещука

2019 рік у Стаївській школі можна сміливо назвати роком о.Осипа Лещука, адже відзначаємо125-ту річницю  від дня народження і 70-ту річницю від дня смерті нашого  видатного земляка.

   Учні школи під керівництвом завідувача музею Лотиш М.П. та вчителя музичного мистецтва  Ганиш Л.О. підготували чудову змістовну Годину Духовності, присвячену  отцю Осипу Лещуку, життя якого було подвигом в ім’я Бога і України.

 

   У Страсний тиждень колектив школи  запросив гостей до шкільного музею, де ми спільно провели Годину Духовності. А після Великодніх Свят із виступом учні та вчителі  завітали до Народного дому у с.Корчів.

   Цікаві факти із життя Осипа Лещука переплелися із духовними піснями, творами Осипа та Тихона Лещуків.

   Велике спасибі організаторам виступу, адже подібні  заходи  не залишають байдужими нікого. Година Духовності стала ніби спільною молитвою — прославою Бога, молитвою — проханням за душі  усіх героїв, які віддали свої життя за волю і незалежність рідної землі, проханням зберегти наш народ, нашу мову і Україну!

   Директор школи   Мирослава Ігнатюк

ihnatyuk

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com