Пізнавай рідний край!

Мабуть, не часто ми задумуємося про те, стільки цікавого є навколо нас! Весь час кудись поспішаємо, не завжди вділяємо час для того, щоб замислитися, чи знаємо історію тієї місцевості, де живемо.
Учні старших класів Стаївської школи разом із батьками та вчителем Дибач І.І. здійснили незабутню поїздку у старовинну Жовкву та побували у чудовому Крехівському монастирі.
Про історію заснування Крехівської обителі дітям розповів брат-монах, який мешкає у цьому монастирі. Цікавим був похід до чудотворного джерела, до печер, у яких колись жили і молилися перші монахи.
Жовква зустріла школярів красивими затишними старовинними церквами. Священик костелу святого Лаврентія розповів про історію побудови храму, а також про історію заснування міста Жовква. Діти побували у крипті костелу, оглянули старовинну дзвіницю на церковному подвір’ї.
Спільні поїздки по цікавих місцях не лише поглиблюють знання екскурсантів про історію рідного краю, а й здружують учнівський та батьківський колективи. Добре, коли батьки усвідомлюють, яке велике значення мають такі пізнавальні поїздки. Кожна людина повинна постійно прагнути пізнавати щось нове і розширювати власний кругозір.
                                  Директор школи  Мирослава Ігнатюк

ihnatyuk

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com