Учениця нашої школи Новосад Вікторія — номінант для нагородження премією Сокальської районної ради та Сокальської РДА у номінації «Кращий учень сільської школи»


Я — Новосад Вікторія, учениця 9-го класу Стаївської ЗШ I-II ст. імені Осипа Лещука.
Найбільше у світі люблю свою маленьку Батьківщину — мальовниче село Стаївка, яке розкинулося поблизу тихої Солокії. Тут мій дім, мій вишневий садочок біля хати, моя школа. Це все таке рідне. З дитинства батьки навчали мене цінувати усе, що нас оточує, і дякувати Богу за все, що маємо.
Я дуже люблю нашу чудову рідну мову, з великим задоволенням беру участь у різних конкурсах, які дають можливість глибше пізнати свій край, нашу історію і традиції.
А ще – захоплююсь читанням. Книжка – це мудрий вчитель, від якого пізнаємо життя.
На жаль, шкільні роки уже підходять до кінця. Найбільше , чого прагну у житті – це зберегти і примножити усе добре, чого навчили мене мої вчителі.
Хочу бути вірною своїй державі та прислужитися українському народові, тому мрію бути військовослужбовцем. Вірю у сильну, незалежну, демократичну Україну. Знаю, що з Божою допомогою у мене все вийде!

ihnatyuk

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com