Учень нашої школи Остапчук Богдан — номінант для нагородження премією Сокальської районної ради та Сокальської РДА у номінації «Кращий учень сільської школи»

У світі навколо нас так багато всього цікавого та захоплюючого! Треба лишень вміти зауважувати це , а ще – не марнувати час.
Звати мене Богдан Остапчук і навчаюсь я у 8 класі Стаївської ЗШ І-ІІ ст. імені Осипа Лещука. Дуже люблю свою родину, село, школу, можу назвати себе оптимістом. Багато речей у житті викликають у мене інтерес. Вважаю, що кожна людина повинна знайти себе – тобто вибрати те заняття, яке приносить їй радість і користь людям.
Як і багато моїх друзів, я дуже люблю спорт, особливо — футбол. Ця гра загартовує нас фізично, а ще – вчить бути згуртованими і працювати в команді. Звичайно, не відмовляюся від перегляду хороших телепередач, дуже люблю науково-популярні фільми.
Захоплююся читанням, люблю декламувати вірші. Брати участь у шкільних святах, грати у сценках та перевтілюватися у різних героїв – це для мене радість і задоволення, адже вільно почуваю себе на сцені. Упевнений, що моє захоплення не випадкове. Після закінчення школи, коли потрібно буде зробити життєвий вибір, планую поєднати своє майбутнє з акторською професією. Сподіваюсь, що мені поталанить.

ihnatyuk

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com