Незабутня музейна зустріч …

До нашого музею нещодавно завітали дуже цікаві гості. Ми зустрічали заступника голови районної ради Бойка В.І., директора Сокальської Малої академії наук Мусій С.С., слухачку Сокальської МАН Дарину Бойко.
Гостей зустріла з привітальним словом директор школи Мирослава Ігнатюк. Учениця 9 класу Новосад Вікторія презентувала гостям та всім присутнім на зустрічі роботу «Життя для Бога й України» (про життя і творчість о.Осипа Лещука та діяльність нашого шкільного музею), яку вона представляла на конкурсі екскурсоводів шкільних музеїв «Край, в якому я живу» і стала переможцем обласного етапу та призером Всеукраїнського етапу цього конкурсу (ІІ м.).


Світлана Степанівна Мусій розповіла учням та педагогам школи про діяльність Сокальської МАН, запросила учнів нашої школи стати слухачами МАН.
Василь Іванович побажав колективу школи творчих успіхів та злетів, відзначив роботу музею, висловив задоволення станом збереження приміщення школи, виглядом музею, його матеріальним та технічним забезпеченням.
Даринка Бойко презентувала свою науково-дослідницьку роботу «Педагогічні погляди о.Осипа Лещука» (науковий керівник Мусій С.С.), яка була написана з використанням матеріалів нашого музею. Робота Дарини стала переможцем в обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт.
Із побажаннями успіхів у подальшому навчанні Даринці виступила завідувач музею о.Осипа Лещука М.П.Лотиш.
Надіємося, що ця зустріч – це лише початок творчої співпраці нашої школи і Сокальської МАН і така співпраця обов’язково буде успішною!

                 Директор школи Мирослава Ігнатюк

ihnatyuk

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com