Завершили екскурсійний рік…

 Приємно, коли розпочата корисна справа завершується чудовим результатом!

   Гарно завершили акцію «Місячник чистоти» учні Стаївської школи. Всі учні школи старанно чергували, доглядали за вазонами, намагалися утримувати  чистоту у своїх класах. Але, як і в кожному змаганні, у нашій акції визначилися переможці, які за підсумками оглядів у квітні-травні (огляди, до речі, проводилися учнівським комітетом разом із вчителями) зайняли найвищі рейтингові місця як зразкові класи у плані чистоти і порядку.

   Ось наші переможці:  учні 3 класу (класний керівник Гнідець С.Я.), 5 клас (класний керівник Гулич О.М.) та 6 клас (класний керівник Дибач І.І.).

   Нагородою для наших дітей стала чудова екскурсія до Чудотворного джерела у с.Заглина, а також екскурсія по місцях, пов’язаних із життям о.Осипа Лещука у Раві-Руській. Діти побували на вулиці Лещуків, біля будинку, де колись проживав із сім’єю священник, письменник і педагог  о.Осип Лещук. Відвідали храм та капличку-музей, присвячену ісповідникам віри нашої церкви.

   Надіємося, що така подорож запам’ятається нашим учням надовго і заохотить їх до спільних хороших справ у майбутньому навчальному році!

            Директор школи  Мирослава Ігнатюк

ihnatyuk

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com