Іти в ногу з часом – іще один виклик для вчителя!

 Хтось сказав, що вчитель — вічний учень. І це особливо гостро відчувається у сучасному світі розвитку інформаційних технологій, глобалізації  та комп’ютеризації.

  09 серпня 2019 року із моєю колегою Надією Павлівною мали можливість відвідати семінар «Технології, які змінюють освіту» у м.Львові. Подія була організована українською ІТ компанією «EdPro», яка займається освітніми питаннями та ефективно впроваджує новітні інформаційні технології в світній процес.

   Познайомилися із новинками від EdPro.ua. Новітні інтерактивні панелі, набір для проведення лабораторних робіт з фізики на тему «Електрика», якому на даний час  немає аналогів у світі, — це мрія кожної школи, кожного вчителя, який хоче навчати по-сучасному, цікаво, ефективно.    

   На майбутнє сподіваємося, що за короткий час наша мрія стане реальністю і школи будуть забезпечені усім необхідним для надання якісних освітніх послуг. А сьогодні – дякуємо засновникам компанії «EdPro», спікерам за чудову подію, корисну інформацію та можливість навчання і розвитку.

       Директор школи  Мирослава Ігнатюк

 

ihnatyuk

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com