Пізнай свою історію!

Пізнай свою історію!

Роль вивчення історії рідного краю для виховання молодого покоління переоцінити важко!

Захоплюючою та корисною для учнів Стаївської школи була  поїздка у с.Іваньки, яке було спалене НКВДистами далекого 1944 року.

Діти разом із вчителями взяли участь у Святій Літургії, мали  можливість послухати патріотичні пісні у виконанні  вокальних колективів району, оглянути виставку митця, вихідця із Іваньків, Степана Івасейка.

Прекрасні враження у присутніх залишилися від виступів дитячих колективів біля пластової ватри. Саме в Іваньках,  на цьому знаковому місці борні за волю України,  було проведено районний  етап конкурсу «Сурми звитяги». Прекрасно, що учасницею цього етапу стала  учениця нашої школи – Цекот Вікторія, яка виступила із авторською піснею.

Дякуємо усім, хто долучився до організації сьогоднішнього дійства. Саме завдяки таким заходам  діти крок за кроком пізнають історію рідного народу і на прикладах кращих синів нації вчаться бути її патріотами.

Директор школи Мирослава Ігнатюк

comments powered by HyperComments

ihnatyuk


Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com