Ліс – для людей! Не допустімо біди!

Із таким гаслом звернулися учні Стаївської школи до всіх людей доброї волі під час проведення бесіди на тему: «Вбережемо лісові масиви від пожеж» (класний керівник Богун В.Р.).
Адже доведено, що у 90% випадків причина виникнення лісових пожеж – людина, яка необережно поводиться із вогнем і нехтує дотриманням правил пожежної безпеки. Також одним з небезпечний чинників, які можуть спричинити пожежу, є дитячі пустощі з вогнем.
Як вберегти лісові насадження, які вкрай потрібні для нормального існування людини? Перш за все, пам’ятайте, що не можна розкладати багаття в лісі. Категорично заборонено звалювати та спалювати сміття у лісових насадженнях. Крім того, забороняється палити, кидати у лісі, на відкритих територіях, на узбіччях автодоріг непогашені сірники та недопалки.
Давайте пам’ятати, що природа потребує нашого захисту і бережливого ставлення до неї!
При виявленні пожежі – не в падайте в паніку та не приймайте поспішних, необдуманих рішень, а негайно телефонуйте за номером «101».

 Директор школи  Мирослава Ігнатюк

comments powered by HyperComments

ihnatyuk


Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com