Безпека – перш за все!

Що є найнебезпечнішим чинником,  що нерідко спричиняє смерть чи каліцтво людей в умовах  надзвичайних ситуацій? Правильно! Це паніка!

   При виникненні нестандартних ситуацій дуже важливо не розгубитися, а «взяти себе в руки».       Зробити це не просто. Перш за все, потрібно бути обізнаним із елементарними правилами поведінки при виникненні пожеж, повені чи іншого лиха, яке загрожує життю.

   Нещодавно учні 5-7 класів із класними керівниками Гулич О.М. та Дибач І.І. провели інтерактивну навчальну  гру «Твої дії у надзвичайних ситуаціях». Найбільшу увагу приділили проблемі пожеж та можливим шляхам їх запобіганню. Не оминули особливість нашої місцевості — торф’яні пожежі, тому що горіння торфу важко піддається гасінню.

  Діти активно працювали, адже форма проведення заняття, використання інтерактивного обладнання були цікавими для них. Відповіді на важчі питання шукали гуртом і мали можливість відразу перевірити себе. А ще – малювали малюнки та  випустили інформаційний буклет.

  В кінці уроку зробили висновок:  не залишати без нагляду розпалені вогнища та бути  обережними у поводженні з відкритим вогнем. Якщо виникла пожежа — повідомляти за номером «101».

         Директор школи Мирослава Ігнатюк

 

comments powered by HyperComments

ihnatyuk


Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com