У рамках Тижня безпеки…

Цікаво і пізнавально нещодавно пройшла онлайн-година спілкування у 5 класі Стаївської школи. Тему «Подбай про свою безпеку» класний керівник Сметана М.О. вибрала не випадково, адже уже за кілька днів в учнів розпочнуться літні канікули, а це означає, що питання власної безпеки дітей та їх безпечної поведінки стане особливо актуальним.

Метою заходу було поглибити теоретичні знання і закріпити практичні навички безпечної поведінки учнів у побуті, на вулиці та у громадських місцях, біля водойм та у лісі.
П’ятикласники повторили правила дорожнього руху, електробезпеки, ознайомилися із корисними порадами щодо поведінки на воді та під час грози, переглянули відеофільм «Небезпечні знахідки».
Як підсумок, вони перевірили свої знання з пожежної безпеки та правил дорожнього руху на платформі “Learningapps”, а також зробили висновок про те, що життя і здоров’я потрібно берегти, адже це наша найбільша цінність.
Пам’ятаймо золоте правило, що наша безпека — у наших руках!

       Директор школи  Мирослава Ігнатюк

 

ihnatyuk

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com