Незважаючи ні на що, ми — переможці!

Карантин, дистанція, постійне миття і дезінфекція рук, визначений маршрут навіть по школі, заборона відвідувати друзів у сусідньому класі, незвична і некомфортна маска на обличчі… — і ще багато інших обмежень, заборон і незручностей приніс COVID-19 сучасному школяреві! А для нас, педагогів, це щоденна відповідальність за здоров‘я наших дітей. І необхідність постійно приймати ті чи інші рішення…
У багатьох випадках ми заручаємося підтримкою наших батьків. От і сьогоднішня участь нашої команди у традиційному турнірі імені С.Я. Лапського — це було, у першу чергу, величезне бажання дітей, а також спільне рішення нас, педагогів, і дозвіл та підтримка батьків.
Адже діти страшенно скучили за повноцінним шкільним життям, вони горіли бажанням випробувати власні сили на легкоатлетичних майданчиках!


Дякуємо Белзькій школі — господарю спортивної події — за чітку організацію турніру, із дотриманням усіх заходів безпеки, яких вимагає «жовта» зона, у якій ми знаходимось на даний час.
А нашу команду юних атлетів вітаємо із високим ІІ місцем, яке вони у підсумку вибороли у бігові на 60 м, стрибках у довжину та у круговій естафеті!
Нових перемог вам, юні спортсмени, успіхів вашому наставнику, вчителю фізкультури Гулич Ользі Михайлівні. Займайтеся спортом, більше часу проводьте на свіжому повітрі, а не з гаджетами, і будьте здорові!

 Директор школи Мирослава Ігнатюк

comments powered by HyperComments

ihnatyuk


Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com