Перші кроки юних дослідників

Не секрет, що для того, щоб дати своїм учням знання та навчити їх використовувати ці знання на практиці, учитель мусить виходити за рамки звичних навчальних занять, шукати альтернативу класно-урочній формі організації освітнього процесу. Однією із таких альтернатив є дослідницька робота учнів, яка останнім часом стає все більш популярною в освітньому процесі.
Нещодавно у Белзькому опорному закладі проводився конкурс-захист учнівських дослідницьких робіт, взяти участь у якому були запрошені усі школи округу.
Стаївську школу І-ІІ ст. імені Осипа Лещука представляв учень 6 класу Дашковський Дмитро із власною дослідницькою роботою про доцільність будівництва на нашій території шахти «Тяглівська». Дмитро впевнено захистив роботу, відповів на запитання суддів та присутніх на конкурсі гостей. Дослідження було високо оцінено членами журі. Як результат, у номінації «Екологія» наш учень став переможцем – зайняв почесне І місце.
Виступити перед конкурсантами і презентувати свою роботу була запрошена ще одна учениця нашої школи – Богославська Марічка. Дослідження Марічки про зв’язок між поширенням жука-короїда і всиханням соснових насаджень на території Низівського лісництва – цьогорічний переможець обласного етапу конкурсу дитячих дослідницьких робіт «Юний дослідник».
Хочемо подякувати за чудову роботу керівнику юних науковців Стаївської школи — вчителю природознавства Ткачик Надії Павлівні, а також батькам учнів за підтримку та співпрацю із школою.
Надіємося, що наступного року у цьому конкурсі візьмуть участь й інші учні нашого закладу, адже вони були глядачами цьогорічного змагання, захоплено ділилися враженнями від побаченого.
Подяка організаторам змагань юних науковців – дирекції та педагогам Белзького ОЗЗСО, зокрема, вчителю хімії Цьомі Ірині Петрівні, яка є ідейним натхненником та координатором заходу. А також відділу освіти Белзької міської ради – за сприяння у проведенні конкурсу, створення оптимальних умов для дослідницької роботи учнівської молоді.
                             Директор школи Мирослава Ігнатюк
    
comments powered by HyperComments

ihnatyuk


Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com