Іще один прожито рік шкільний, мов книги перегорнута сторінка…

04 червня 2021-го став особливим днем для школярів Стаївської школи. Адже цього дня для них пролунав останній у 2020-2021 н.р. шкільний дзвінок, який сповістив, що наступила чудова пора літніх канікул.
Ми підбили підсумки прожитого шкільного року, були цього дня і нагороди – подяки та грамоти учням, які особливо потрудилися на шкільній ниві, здобули чудові результати в учнівських конкурсах та змаганнях.
У цей день усі стали трішки іншими: одні – на клас старшими, випускники 4 класу одержали свідоцтва про здобуття початкової освіти, а випускники 9 класу прощалися із рідним закладом, у якому минули роки їхнього безтурботного дитинства та юності.
Оберемки квітів і сльози на очах, благословення від о.Романа, побажання добра та успішної життєвої стежини від директора школи, по-материнськи щирі слова першої учительки та чудове музичне вітання класного керівника, а також слова прощання від шкільних друзів і маленьких першокласників – усе це прозвучало для наших випускників у цей день!
Дякуємо усім, хто завітав на наше Свято!
Щирі вітання педагогам, технічному персоналу, батькам та учням із ще однією перегорнутою сторінкою нашого шкільного життя!
         Директор школи  Мирослава Ігнатюк
    

ihnatyuk

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com