ДОБРОТА І ЛЮБОВ — ЩО МОЖЕ БУТИ ЦІННІШИМ?

Виховати дитину із добрим і милосердним серцем, яка вміє любити і співчувати, допомогти ближньому і послужити немічному, – це виростити справжній скарб!

Сьогоднішній день присвячуємо усім людям з особливими потребами – людям з інвалідністю, тому  маємо особливу нагоду вчити дітей вміти співчувати і любити, бути  толерантними і відгукуватися на потреби  ближніх. Саме таку мету мала година спілкування, організована та проведена у Стаївській гімназії імені Осипа Лещука вчителями Гулич О.М. та Дибач І.І.

Діти переглянули повчальні  фільми, які не залишили байдужими нікого. Після обговорення та оцінки поведінки героїв фільму учні взяли участь в акції «Долоньки доброти».

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з обмеженими можливостями  і  не забувати про те, що вони живуть десь поруч і потребують нашої  допомоги та уваги.

Педагог-організатор Ольга Гулич

 

ihnatyuk

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com