ПОДАРУВАЛИ ДІТЯМ ПРОМІНЧИК СОНЦЯ

Кажуть, що рух – це життя! Сьогодні, у День захисту дітей, на нашому шкільному подвір’ї життя просто вирувало! Вчителі нашого закладу організували конкурси, естафети для маленьких гостей нашої громади.
На даний час у громаді та у школі, зокрема, знайшли тимчасовий притулок чотирнадцять діточок із тих районів України, де постійно лунають постріли і розриваються міни, де люди місяцями не бачать сонця, тому що приречені жити у погребах.
Сьогоднішнє святкування подарувало усмішки на дитячих личках, дало можливість дітям забути про ті обставини, які змусили їхні родини покинути свої домівки і проживати далеко від рідного дому, раптово зробили маленьких дітей дорослими.
Діти переглянули відеофільм, залюбки брали участь в естафетах, дружно креативили над картиною на плівці, малювали квіти, сонце та Український Тризуб на асфальті. Радість і дзвінкий дитячий сміх – найкраща нагорода для організаторів святкування. Приємно, що наші дівчатка-старшокласниці допомагали у проведенні заходів.
І, звичайно, не обійшлося без нагород. Дякуємо людям з добрим серцем за солодощі та книжечки для діток, а також нашим друзям з Австрії за передані дітям розмальовки, складанки, настільні ігри.У світі всі малята —
і хлопчики, й дівчата —
повинні право мати
щасливими зростати!
Пам’ятайте, дорослі, ці простенькі, проте по-дитячому щирі і правдиві слова!

            Директор  Мирослава Ігнатюк

 

ihnatyuk

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com