ВІДЗНАЧАЄМО ДЕНЬ ДЕРЖАВНОСТІ

Сьогодні, 28 липня 2022 року, Україна вперше відзначає День української державності.

Не випадково новонароджене свято відзначаємо у день хрещення Київської Русі-України. Від сьогодні воно має стати символом утвердження національних інтересів України, збереження  історичної справедливості та нівелювання фейкових вкидів з боку Росії-агресора щодо історичних аспектів українського державотворення.

Колектив Стаївської гімназії імені Осипа Лещука старанно підготувався до Свята. Хоч заходів було заплановано небагато, однак усіх їх нам  вдалося виконати, і це тішить.

Ми провели генеральне впорядкування території та клумб біля школи, за що дякуємо працівникам закладу. У день Свята учні гімназії поклали квіти до місць поховань героїв-борців за волю України, які знаходяться на місцевих кладовищах.

На даний час у школі проживають люди із числа ВПО, які також не залишилися осторонь подій сьогоднішнього дня. Наші гості допомагали впорядковувати шкільне подвір’я, за що їм велика подяка.

Ми запросили їх у шкільний музей отця Осипа Лещука. Їм, українцям, які народилися і усе життя прожили у Донецькій області,  цікаво було послухати про історію сім’ї Лещуків – розумних і талановитих представників української родини, які завжди твердо відстоювали національні інтереси, не покладаючи рук працювали на розбудову і розвиток України та для добра рідного народу. У музеї оформлено виставку про інших видатних українців – наших земляків, життя і праця яких є величезним вкладом у відновлення незалежної української держави!  Нам приємно, що гості із Східної України залишилися задоволені екскурсією нашим музеєм.

Увесь світ повинен твердо усвідомити, що сучасна держава Україна – це справжня і єдина спадкоємиця колись могутньої, розвиненої і процвітаючої Київської Русі! Для України маємо працювати, за неї мусимо боротися!

 Директор гімназії  Мирослава Ігнатюк

 

ihnatyuk

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com