Конкурси та олімпіади — 2019-2020 н.р.

Графік проведення  І шкільного  етапу  предметних олімпіад-2019

№ з/п Назва предмета Класи Вчителі Дата проведення
1 Англійська мова 8-9 Ігнатюк М. В. 05.10.2019р.
2 Українська мова і література 7-9 Трескот Я.М.

Скрип Л. Й.

08.10.2019р.
3 Математика 6-9 Лотиш М. П.

Сметана М. О.

10.10.2019 р.
4 Історія 8-9 Богун В. Р. 11.10.2019 р.
5 Зарубіжна література 8-9 Трескот Я. М. 12.10.2019 р.
6 Християнська етика 8-9 Лотиш М. П.

Ганиш Л. О.

17.10.2019 р.
7 Фізика 7-9 Шуліга М.М. 18.10.2019 р.
8 Хімія 7-9 Дибач І. І. 19.10.2019 р.
9 Географія 8-9 Гломблюк-Шелкович М.І. 22.10.2019 р.
10 Біологія 8-9 Дибач І.І. 23.10.2019 р.
11 Правознавство 9 Богун В. Р. 24.10.2019 р.
12 Інформаційні технології 8-9 Богун В. Р. 25.10.2019 р.
13 Трудове навчання 9 Гломблюк-Шелкович М.І. 26.10.2019 р.

 

 

 

2016-17 н.р.

Гордимося нашими талантами
Мама, Матінка, Матуся… Безліч трепетних і ніжних слів ми можемо сказати найдорожчій у світі людині — нашій мамі.
Учениця 4 класу Стаївської ЗШ І-ІІ ст. імені Осипа Лещука Юрків Алінка — справжня мамина помічниця. Вона не лише допомагає мамі прибирати, але й уміє помити посуд, доглядати молодшого братика.
А найбільшу радість приносять мамі Алінки успіхи її донечки у школі. Дівчинка дуже старанна, чемна, відмінниця навчання, а ще — учасниця багатьох районних конкурсів та змагань.
Цьогоріч ми вітали Алінку із зайнятим ІІІ місцем на конкурсі знавців рідної мови імені Петра Яцика, призовими місцями на районних конкурсах «Сурми звитяги» та «Різдвяні канікули-2017», із перемогою у конкурсі «У світі цікавих проектів» — груповому класному проекті «Цікавими місцями рідного краю».
А зараз ми щиро радіємо і вітаємо Юрків Аліну із перемогою у конкурсі «І пісня, і слово, матусю, тобі» у номінації «авторська поезія».

Яку ніжність і любов до рідної неньки дівчинка вилила у поетичних рядках! А ще щирість і непідробність!
Вітаємо юну авторку та її вчительку Валько Оксану Богданівну.

Директор школи Ігнатюк Мирослава Володимирівна

 

Перемога у конкурсі «Техніка майбутнього-2017»

Наші діти — дуже талановиті, і ми, педагоги, ніколи у цьому не сумніваємося! Нещодавно троє хлопчиків, учнів Стаївської школи, — Новосад В. (4кл.), Лінинський М. (3 кл.), Довгань С. (3 кл.) — взяли участь в обласному етапі конкурсу «Техніка майбутнього» (номінація «Авторський малюнок»). І ось результат — три почесні другі місця. Вітаємо призерів конкурсу, а також керівника гуртка Сніжинську Світлану Василівну і бажаємо успіхів!

Перемога у фестивалі-конкурсі «Різдвяні канікули-2017»

10 січня 2017 року
  • 8 грудня  2015 року стартував традиційний фестиваль-конкурс мистецтв для дітей  та юнацтва «Різдвяні канікули – 2017». Фестиваль є щорічною культурною акцією залучення дітей до змістовного дозвілля під час зимових канікул. Захід сприяє відродженню та утвердженню духовних цінностей українського народу, виявленню та заохоченню нових талантів та обдарувань.
Учасники «Різдвяних канікул» змагалися за перемогу у багатьох номінаціях: вокальні ансамблі; індивідуальні виконавці; вокально-хореографічні, фольклорні колективи та вертепи; читці художніх творів тощо.
У відбірковому  турі наші учні вкотре були кращими: Юрків Аліна та Синьовська Ганна (номінація «солісти-вокалісти» )  стали призерами, зайняли І і ІІ  місця.
10 грудня в приміщенні Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №4-ліцей» відбувся заключний тур  фестивалю. Юна вокалістка Юрків Алінка посіла почесне ІІІ місце і стала призером фестивалю-конкурсу.
         Керівник вокального гуртка Стаївської ЗШ І-ІІ ст. ім. Осипа Лещука  Любов Ганиш

 

ІІІ місце у конкурсі «Мої перші 100 днів у школі»

 14 січня 2017 року

Відповідно плану роботи відділу освіти та  районного методичного кабінету, з метою створення умов для розвитку педагогічної та дитячої творчості,  розширенню знань про нетрадиційні форми організації навчально-виховного процесу,  адаптації першокласників до шкільного життя, розкриття таланту та здібностей дитини у грудні 2016 року відділом освіти було  проведено районний  конкурс фотографій   «Мої перші сто днів у школі», у якому взяли участь учні 1 класу нашої школи під керівництвом вчителя початкових класів Гнідець Світлани Ярославівни.

Роботи наших учнів були відзначені завдяки цікавому підходу до створення композицій, розкриття сюжету, майстерності  вчителя Гнідець С.Я.

Бажаємо багато нових перемог нашим першокласникам та творчих успіхів Світлані Ярославівні.

                                Заступник директора школи Скрип Любов Йосипівна

 

ІІІ місце у конкурсі «Сурми звитяги» у номінації «Вокал» та І місце у номінації «Художнє читання» 

Вітаємо учня 6 класу Остапчука Богдана, який став переможцем конкурсу «Сурми звитяги-2016» і брав участь у гала-концерті. Учениця 9 класу Синьовська Ганна зайняла ІІІ місце у цьому конкурсі. Вітаємо з високим результатом!

Голова учкому Лінинська Марта

 

 

Олімпіади-2016

10 грудня 2016 року

 Цьогоріч, як і завжди, учні нашої школи взяли активну участь у районному етапі Всеукраїнських предметних олімпіад і показали хороші результати.  Найуспішнішим був виступ наших  школярів на  олімпіаді з історії України. Учениця 9 класу Тринька Олена  зайняла почесне 3 місце. Вітаємо вчителя  Богун Вікторію Романівну, яка підготувала ученицю до цих змагань.

 Приємно, що з усіх предметів учні нашої школи входили у першу половину в загальному рейтингу. Це хороший результат, який свідчить про належну підготовку та рівень знань наших школярів з усіх предметів. 

     

Осіннє диво

16 жовтня 2016 року

   Осінь невпинно крокує землею, веселить око різнобарв’ям кольорів.

   Аби трохи уповільнити, затримати у пам’яті цю прекрасну пору року,  учні  Стаївської  ЗШ І-ІІ ст. імені Осипа Лещука   провели  16 жовтня 2016 року традиційне свято осінніх квітів. Це чудові і трохи трепетні квіти, адже вони — останні квіти цього року.

   Учні всіх класів взяли активну участь  в осінньому вернісажі  —  добре пофантазували над назвами композицій і над їх оформленням. Свято проходило в національно-патріотичному дусі. Більшість  назв  були пов’язані з подіями на Сході України  та українською  національною  символікою.

   Скільки праці і творчості було вкладено у кожен букет!  Почуття патріотизму і гордості передали  присутнім на святі гостям учні  у  захистах  своїх робіт.  Не обійшлося і без доброго українського гумору.

   Відзначені  були роботи усіх учнів.

                                                                          Голова учнівського комітету школи  Новосад Валентина

 

  Конкурс «Мої перші 100 днів у школі»

У лютому 2015 року учні 1-го класу під керівництвом вчителя Сніжинської С.В. взяли участь у конкурсі фотографій «Мої перші 100 днів у школі». Світлина Степана Довганя зайняла ІІ місце у номінації «Родинна школа».

 

    Олімпіади-2014

  Найрезультативнішим виявився виступ наших учнів на районній олімпіаді з математики. Учень 6 класу Мазурок Михайло зайняв почесне 4 місце, учениця 7 класу Лінинська Марта — 5 місце, а учениця 9 класу Лінинська Вікторія — 7 місце серед усіх шкіл району. Вітаємо вчителя математики Глаговську Марію Миколаївну, яка підготувала учнів до цих змагань.

 Приємно, що у всіх предметних олімпіадах учні нашої школи не опускалися нижче 12 місця в загальному рейтингу. Це хороший результат, який свідчить про належну підготовку та рівень знань наших школярів з усіх предметів. Також це стимул для вчителів на наступний рік покращувати власні досягнення.

06 грудня 2014 року

Переможці  конкурсу «Сурми звитяги — 2014» 

Учениця 2 класу Юрків Аліна та дівчатка-танцівниці (учениці 7 класу)  стали переможцями окружного та призерами районного конкурсу «Сурми звитяги-2014». Вітаємо учасників конкурсу та вчителя музичного мистецтва Ганиш Л.О.

15 жовтня 2014 року

Вітаємо учнів та педагогів школи!

Виховна програма Стаївської ЗШ І-ІІ ст. імені Осипа Лещука стала призером обласного Конкурсу виховних програм — 2013.

У номінації «Виховна програма шкіл І-ІІ ступенів» ми зайняли ІІ місце!

                                                                         26 листопада 2013 року            

 

Вітаємо Остапик Марту!

Учениця 9 класу нашої школи Остапик Марта  зайняла  ІІІ місце у районному турі ІV Міжнародного  мовно — літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка (вчитель — Скрип Любов Йосипівна).

Бажаємо Мартусі здоров’я, подальших успіхів  у навчанні та нових перемог у конкурсах!

                                                                    30 листопада 2013 року

comments powered by HyperComments

Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com