Батьківські збори

Шановні відвідувачі сайту, шановні батьки!

Інформуємо вас про терміни проведення батьківських зборів у 2017-2018 н.р.:

№ зборів Дата проведення Час проведення Примітка
№ 1 14.09.2018р. 17.00 год
№ 2 06.11.2018р. 13.00 год

 

№ зборів Дата проведення Час проведення Примітка
№ 3 13.02.2019р. 17.00 год
№ 4 18.05.2019р. 17.00 год

ПРОТОКОЛ (витяг)  загальних зборів Стаївської ЗШ І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука

Від  «18» травня 2018 року

Присутні:

Члени батьківського комітету школи:  10 осіб

Члени Ради школи: 7  осіб

Батьки:  34 особи

Представники громадськості та керівники установ с.Корчів та с.Стаївка:  4 особи

Педагоги школи:  13 осіб

Порядок денний:

1.Обрання голови та секретаря зборів.

2.Обрання лічильної комісії.

3.Доповідь директора школи про роботу закладу за 2017-2018 н.р.: основні напрямки, досягнення, проблеми.

4.Обговорення доповіді.

5.Оцінка роботи керівника шляхом проведення таємного голосування.

6.Різне.

 

 

3.СЛУХАЛИ: директора школи Ігнатюк М.В., яка зробила детальний аналіз роботи школи за поточний навчальний рік, висвітлила основні напрямки діяльності закладу у 2016-2017 році, розповіла про досягнення педагогічного колективу та учнів школи, результативність участі у конкурсах, які проводилися цьогоріч на рівні школи, району, області. Керівник школи розповіла членам зборів про основні завдання, які стоять перед колективом у наступному навчальному році — році змін та реформ в освіті. Зокрема, в умовах територіальної та освітньої реформ, коли на часі створення опорних шкіл та шкіл-філій.

Також було обговорено основні проблеми, які вдалося вирішити цього року повністю або частково у плані матеріального забезпечення закладу.

ВИСТУПИЛИ: Член батьківського комітету школи Гулич Г.Я., яка відзначила високий рівень роботи школи у 2017-2018 н.р., запропонувала доповідь директора школи Ігнатюк М.В. взяти до відома і перейти до обговорення доповіді та оцінки роботи керівника.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» — 68 осіб, «проти» — 0, «утримались» — 0.

ВИРІШИЛИ: відзначити високий рівень роботи школи, доповідь директора школи Ігнатюк М.В. про підсумки роботи Стаївської ЗШ І-ІІ ст. імені Осипа Лещука за 2017-2018 н.р. взяти до відома і перейти до обговорення доповіді та оцінки роботи керівника школи.

 

4.СЛУХАЛИ: секретаря зборів Новосад О.О., яка запропонувала присутнім взяти участь в обговоренні доповіді директора школи

ВИСТУПИЛИ:

 

5.Член батьківського комітету Дашковська Н.В., яка подякувала дирекції школи та педколективу  за належну роботу закладу, оцінила високий рівень знань, які одержують діти у школі. Також вона відзначила роботу Ігнатюк М.В. на посаді керівника як таку, що заслуговує на високу оцінку.

Дашковська Н.В. подякувала керівнику школи та колективу за активну участь у конкурсах мікропроектів за останні роки, а також вказала на необхідність заміни у школі зовнішніх дверей, оскільки вони не утримують тепла і мають неналежний стан. Вона запропонувала звернутися до районної ради з проханням допомогти фінансово у придбанні вхідних дверей до школи.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» — 68 осіб, «проти» — 0, «утримались» — 0.

ВИРІШИЛИ:

1.Звернутися до відділу освіти з проханням допомогти школі придбати плитку, клей для укладання плитки, цемент, каналізаційні труби для ремонту харчоблоку. Роботи будуть проведені силами батьків та громади.

2.Звернутися до відділу освіти та до районної ради з проханням виділити кошти для придбання димососа для шкільної котельні.

3.Звернутися до відділу освіти та до районної ради з проханням допомогти фінансово у придбанні вхідних дверей до школи.

4.Задекларувати побажання батьківської громади залишити Стаївську ЗШ І-ІІ ст. імені Осипа Лещука  самостійним навчальним закладом.

 

5.СЛУХАЛИ: Секретаря зборів Новосад О.О., яка запропонувала перейти до таємного голосування щодо оцінки роботи директора школи Ігнатюк М.В. за 2018-2019 н.р., лічильній комісії здійснити підрахунок голосів.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» — 64 осіб,   «проти» — 0, «утримались» — 0, «не голосувало» — 4.

                          Результати голосування:

Визнати роботу директора школи задовільною —

«за» — 64 особи, «проти» — 0, «утримались» — 0.

Визнати роботу директора школи незадовільною —

«за» — 0 осіб, «проти» — 0, «утримались» — 0.

 

РІШЕННЯ ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ CТАЇВСЬКОЇ ЗШ І-ІІ СТ. ІМЕНІ ОСИПА ЛЕЩУКА ВІД 18 ТРАВНЯ 2018 РОКУ:

1.Відзначити високий рівень  роботи Стаївської ЗШ І-ІІ ст. імені Осипа Лещука щодо навчання і виховання дітей та молоді, співпраці з громадою та органами місцевого самоврядування.

2.Визнати роботу директора школи Ігнатюк М.В. за 2017-2018 н.р. задовільною.

3.Звернутися до відділу освіти з проханням допомогти школі придбати плитку, клей для укладання плитки, цемент, каналізаційні труби для ремонту харчоблоку. Роботи будуть проведені силами батьків та громади.

4.Звернутися до відділу освіти та до районної ради з проханням виділити кошти для придбання димососа для шкільної котельні.

5.Звернутися до відділу освіти та до районної ради з проханням допомогти фінансово у придбанні вхідних дверей до школи.

6.Задекларувати бажання батьків учнів школи щодо функціонування Стаївської ЗШ І-ІІ ст. імені Осипа Лещука як самостійного навчального закладу, не перетворювати його у філію Белзької ЗШ чи іншого навчального закладу та довести це до відома органу місцевого самоврядування, відділу освіти та районної ради.

 

Голова зборів:    _______________________  Волинець Н.М.

 

Секретар зборів:  __________________         Новосад О.О.

comments powered by HyperComments

Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com