Правовиховна робота

Zakon-588x270

Заходи

  профілактики правопорушень та

запобігання дитячій бездоглядності серед учнів 

Стаївської ЗШ І-ІІ ст. імені Осипа Лещука

 на 2017-2018 н. рік

1. Поновлювати бази даних учнів, що належать  до «групи ризику».

Відповідальний за правовиховну роботу

2. Посилити контроль  щодо відвідування учнями школи. Інформувати відділ освіти про невідвідування навчальних закладів учнями протягом 10 днів без поважних причин.

Дирекція ЗНЗ,

класні керівники

3. Забезпечувати своєчасне виявлення неблагополучних сімей, учнів з «групи ризику» їх облік і психолого-педагогічний супровід.

Заступник директора ,

відповідальний за правовиховну роботу

4. Посилити контроль за обмеженням доступу учнів з комп’ютерів школи до Інтернет- ресурсів забороненого змісту.

Вчитель інформатики

5. Залучати представників учнівського самоврядування до роботи шкільної ради  профілактики правопорушень.

Заступник директора школи,

відповідальний за правовиховну роботу

 6.  Забезпечити відповідно до плану роботи школи проведення батьківських конференцій, всеобучів, семінарів, «круглих столів» зі спеціалістами організацій та служб, що займаються дітьми з питань профілактики правопорушень   та правової освіти.

Дирекція ЗНЗ, класні керівники

7. Сприяти участі педагогічних працівників у проведенні профілактичних рейдів «Урок»,  «Учень вдома» з профілактики правопорушень серед учнів, а також виявлення дітей, які не розпочали навчання, та усунення причин та умов, які сприяли цьому.

Дирекція ЗНЗ

 8. Проводити серед учнів  інформаційно-просвітницьку роботу, спрямовану  на формування  соціально-позитивного та здорового способу життя.

Заступники директора,

відповідальний за правовиховну роботу,

 класні керівники

 9. Сприяти підготовці та розповсюдженню інформаційних матеріалів (буклетів,    листівок, презентаційних матеріалів) щодо ведення неповнолітніми здорового способу життя.

Заступник директора,

відповідальний за правовиховну роботу,

 класні керівники

10. Сприяти залученню учнів, схильних до правопорушень, до роботи в шкільних гуртках, спортивних секціях та до занять в позашкільних навчальних закладах.

Дирекція ЗНЗ,

класні керівники

11. Сприяти участі школи у районному етапі конкурсу на кращу організації правоосвітньої та правовиховної роботи (жовтень 2016р.) з метою поширення правових знань та профілактики правопорушень серед учнів.

Дирекція ЗНЗ

 12. Організувати проведення Тижня правових знань у школі з метою профілактики правопорушень та популяризації правових знань серед учнівської молоді.

Заступник директора,

вчитель правознавства

 13. Виявляти випадки порушення прав дітей, жорстокого поводження з дітьми, неналежного виховання дітей у сім’ї, втягнення у жебракування та повідомляти у відділ освіти Сокальської РДА, СуСД, КМСД.

Дирекція ЗНЗ

 14. Організувати індивідуальну корекційну роботу з учнями, які скоїли злочини, посилити корекційну роботу з учнями, які мають ознаки агресивної поведінки,забезпечити належний психолого-педагогічний супровід неповнолітніх, які можуть легко піддатися впливу несприятливих зовнішніх обставин.

 Дирекція ЗНЗ,

Класні керівники

comments powered by HyperComments

Стаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Адреса: вул.Нова, 21, с.Стаївка, Сокальський район, Львівська область
e-mail: staivka2012@gmail.com